Konya-7 °C
221 52 52

BLOG >> KTO RAPORLARI >> AHMET ÇELİK

Yazı Boyutu :

DÜŞÜNCE KURULUŞLARI VE ETKİLERİ “KTO STRATEJİK ARAŞTIRMALAR MERKEZİ”

DÜŞÜNCE KURULUŞLARI VE ETKİLERİ “KTO STRATEJİK ARAŞTIRMALAR MERKEZİ”22 Şubat 2016 Pazartesi 15:16

Bu rapor; ilk olarak “Düşünce Kuruluşu” kavramının neler içerdiğini, ortaya çıkış hikâyesini ve hangi ülkelerde etkin rol oynadığını anlatmayı hedeflemektedir.

Bu rapor; ilk olarak “Düşünce Kuruluşu” kavramının neler içerdiğini, ortaya çıkış hikâyesini ve hangi ülkelerde etkin rol oynadığını anlatmayı hedeflemektedir. Raporun ikinci hedefi ise; genelde Türkiye, özelde ise Konya merkezli düşünce kuruluşlarına yönelik bir durum tespiti ve kurulması planlanan yeni düşünce kuruluşu/araştırma merkezi hakkında görüş ortaya koymaktır.
Düşünce Kuruluşları (Think Tank), 20. asrın son yıllarından başlayıp günümüze kadar devam eden süreçte, uluslararası ilişkiler başta olmak üzere devlet politikalarının şekillenme sürecinde etkisini sürekli artıran bir konumda yer almıştır.[Devamı]

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim