Konya18 °C
221 52 52

HABERLER

Yazı Boyutu :

Dünya Demiryolu Sektörü 2021’de Konya’da Buluşuyor.

17 Şubat 2020 Pazartesi 15:15

Sayın Üyemiz;


Raylı sistemler sektörüne yönelik olarak TCDD resmi desteğinde Hyve Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenen, Avrasya bölgesinin tek ve dünyanın en büyük fuarlarından biri olarak bilinen Uluslararası Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı (Eurasia Rail),   2011 yılından günümüze Avrasya Bölgesi'nde demiryolu sektörünün nabzını belirlemenin yanı sıra, demiryolu ve hafif raylı sistem sektörüne ait en son ürün, hizmet ve teknolojilerini sektör profesyonelleriyle buluşturmaya devam etmektedir.

Eurasia Rail, 2021 yılında TCDD ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı resmi desteğinde bölgedeki raylı sistemler sektörünün en önemli yerli ve yabancı aktörlerini 3-5 Mart 2021 tarihleri arasında Konya’da bir araya getirerek, yerli firmalarımızın rekabet gücünü ve yenilik kapasitesini artırmalarına destek vererek, ulusal ve uluslararası düzeyde etki ve etkinliklerine katkı sağlayacaktır.

Konya’da ilk kez gerçekleştirilecek Eurasia Rail, 9’uncu kez yapılıyor olmasının verdiği güven ve tecrübeyle, TCDD ve Konya Büyükşehir Belediyesinin himayelerinde, Konya Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası, MÜSİAD Konya ve Mevlana Kalkınma Ajansının (MEVKA) destekleriyle birlikte; sektör temsilcilerimizin ürünlerini dış pazarlara tanıtması, yeni satış kanalları geliştirmesi, ortaklıklar kurması, yerli ve yabancı alım heyetleri ile doğrudan görüşme imkânı sunması özellikleriyle katılımcı ve ziyaretçilerine önemli fırsatlar sunacaktır.

On Birinci Kalkınma Planı ve bu çerçevede hazırlanan Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 2023 Sanayi ve Teknoloji Stratejisi'nde raylı sistemlerin sektörel öncelik olarak belirlenmesi; Ulaştırma Bakanlığı tarafından önümüzdeki 15 yılda raylı sistemler sektörüne altyapı projeleri de dahil olmak üzere 70 milyar Avroluk yatırım yapılmasının planlanması; Konya ve diğer büyükşehir belediyelerimizin kent içi raylı sistem çözümlerine yönelik projeleri dikkate alındığında, Eurasia Rail, 2021 yılında Konya’da ulusal ve uluslararası düzeyde sektör temsilcilerini bir araya getirerek, ihtiyaç ve çözümlerin buluştuğu önemli bir iş geliştirme mecrası olacaktır.

Konusunda sektörün en etkin buluşma platformu ve dünyanın üçüncü en geniş katılımlı fuarı olma özelliğini muhafaza eden Eurasia Rail 2021’de buluşmak üzere.


İLETİŞİM 
www.eurasiarail.eu
https://eurasiarail.eu/Stand-Rezervasyonu?utm_source=barter&utm_medium=banner&utm_campaign=ER_2021_EP_Barter_KTO_TUR_02%2F2020
info.turkey@hyve.group 
Yardım Hattı  +90 212 291 83 10
Ziyaretçi Desteği  +90 212 291 83 10

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim