Konya20 °C
221 52 52

HABERLER

Yazı Boyutu :

DOLANDIRICILIK TOGO

DOLANDIRICILIK TOGO11 Eylül 2019 Çarşamba 09:30

.

Togo’daki birçok hayali firmanın ülkemizdeki şirket ve şahıslara yönelik dolandırıcılık girişimlerinde bulunduğu, genellikle Lome/Toga’da adres gösteren hayali firmaların ülkemizdeki şirketlere elektronik posta göndererek, lome’da yerleşik ECOWAS (Economic Community of Western African Countries) veya REDA (Regipmal Economic Development Agency) gibi kuruluşların ihale kapsamında ihtiyaçlarına yönelik firmalarımızdan teklif almaya çalıştıkları bildirilmiştir.

Kotonu Büyükelçiliğimizden alınan yazıya atfen, bahsekonu  hayali firma ve şahısların şirketimize, benzer sahte belge ve kontrat örneklerini göndermeye devam ettiği, son dönemde, anılan Büyükelçiliğimizin kurumsal elektronik posta adresine bu yönde gönderilen mesajlarda artış gözlemlendiği belirtilmektedir. Herhangi bir  durumda, şirketimizin Kotonu Büyükelçiliğimizle temasa geçebileceği bildirilmektedir.

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim