Konya23 °C
221 52 52

HABERLER

Yazı Boyutu :

DOLANDIRICILIK HAKKINDA

24 Ocak 2019 Perşembe 10:15

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Odamıza gelen yazıda; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’nden alınan yazıya atfen; Özellikle Bursa İlinde, çeşitli sektörler özelinde, Genel Müdürlüğümüzce seminer düzenleneceği, sonrasında katılımcı işletmelere plaket verileceği beyan edilerek adres istendiği, akabinde iş sağlığı ve güvenliği mevzuatı adlı bir kitabın faturası ile bu adreslere kargo yoluyla gönderildiği yönünde Genel Müdürlüğümüze iletilen bildirimler son zamanlarda arttığı ifade edilmektedir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’nün ismi kullanılmak suretiyle yukarıda belirtilen yöntemler veya başka yollar ile işverenlerin zarara uğratılmamasının önüne geçmek amacıyla bilgilendirme yapılması istenmiştir.

Konuyu siz değerli üyelerimizin bilgilerine sunar,  bu hususta daha dikkatli olmanızı rica ederiz.

Saygılarımızla.

KONYA TİCARET ODASI BAŞKANLIĞI 

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim