Konya14 °C
  • FaceBook Ticaret Odası
  • Twitter Ticaret Odası
  • RSS
221 52 52

HABERLER

Yazı Boyutu :

Dijital Fuar - Nettexpo.com

Dijital Fuar - Nettexpo.com12 Temmuz 2017 Çarşamba 11:11

Dijital Fuar firmaların, kobilerin ve sanayi kuruluşlarının ürünlerini sergileyip işletmelerini tanıtabilecekleri normal bir fuar hizmetinin dijitalleştirilmiş adıdır.

Sayın Üyemiz;

Nettexpo.com; firmaların, kobilerin ve sanayi kuruluşlarının ürünlerini sergileyip işletmelerini tanıtabilecekleri normal bir fuar hizmetinin dijitalleştirilmiş portalıdır. Dünyada profesyonelce uygulanacak tek dijital fuar alanıdır. Gerçek fuarlardaki gibi, numaralı salonlar (hall) dijital tertip edilmiş olup dijital salonda katılımcının logosuna tıklayarak direk dijital standına girebilecek.

Nettexpo.com üyeliği Konya Ticaret Odası üyesi Makine sektöründe faaliyet gösteren firmalarımıza ücretsiz olarak sunulacaktır.

VERİLECEK HİZMETLER:

Katılımcı şirketlerin işletmelerini full HD kalitede 360 derece gezdirerek ziyaretçiye güven telkin edebilecek. Katılımcı firma ve fabrikanın tanıtım filmini gösterme imkânı sağlanacak. Aynı anda 3- 5 kişinin görüntülü konuşabileceği interaktif toplantı olanağına imkan sağlanacak. Ziyaretçiye e-katalog gösterebilecek, ziyaretçi eğer isterse PDF formatında bu kataloğu indirebilecek. Katılımcı dilediği kadar ürününü hiçbir zahmete katlanmadan sergileme imkanına sahip olabilecek. Alıcı ile satıcının irtibata geçebileceği tüm kanalları kolay bir şekilde kullanacaklar.

NORMAL FUARLARA GÖRE AVANTAJI NE?

Dünyanın herhangi bir yerindeki ziyaretçi hiçbir zahmete katlanmadan Nettexpo.com dijital fuarına cep telefonu, tablet veya laptopundan kendi dilinde gezme imkân ve fırsatına sahip olacak. Nakliye, yolculuk, konaklama, yemek, hostes, stant, promosyon ve ikram gibi hiçbir masraf yapmayacaktır. Katılımcı normal fuara harcayacağı bütçenin %10 luk kısmına yukarda bahsi gecen tüm hizmetlerden faydalanacağı gibi yapacağı harcamanın Devlet desteklidir. Nettexpo ile katılımcı tercüman olayını ortadan kaldırıp tercümana ihtiyaç duymadan her ülkeye kendi dilinde ürünlerini ve işletmesini tanıtma imkânı bulacaktır. Böylelikle normal fuarlardan daha maliyetli olup daha fazla ziyaretçiye ulaşılma imkanı olacaktır.

TANITIMLAR NASIL YAPILACAK:

Normal fuarlardaki gibi afişler basılarak katılımcı kurum ve kuruluşların, ayrıca ticaret ve sanayi odalarının girişlerine asılacak davetiyelerle katılımcı sayısına katkıda bulunulacaktır. Yurt dışına çıkacak en az 1000 adet treylerin arka kapak kısmına büyük şekilde gece bile okunabilen Nettexpo.com markası yazılacak. Tüm tematik kanallarda (CNN-NTV-A haber… gibi) görsel reklamlar çıkacak, yine bazı hedef ülkelerin tematik kanallarında görsel reklamlar yapılıp yurt dışından da katılımlar sağlanacak. Tüm hedef ülkelerin sosyal medyaları aktif olarak kullanılacaktır. Yani yurt içinde ve özellikle yurt dışında yoğun bir şekilde tanıtım yapılarak sitenin yoğun bir şekilde ziyaret edilmesi sağlanacaktır.

ÜCRETLENDİRME:

Siteye üyelik bedeli 3.000.-USD olup Odamız üyelerine % 25 indirim uygulanacak olup Makine sektöründe faaliyet gösteren üyelerimize ücretsiz olarak yararlanacaklardır . İndirimden sonra yani 2.250.-USD üzerinden devlet desteğine başvurulacak ve Ekonomi Bakanlığının % 70 desteğinden sonra nihai üyelik bedeli 675.-USD olacaktır.

İlimiz ihracatına ve üyelerimizin ürünlerinin tanıtımına faydalı olacağını düşündüğümüz söz konusu siteye üye olmayı arzu eden üyelerimiz aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden detaylı bilgi alabilirler.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Metehan Ömer SOLAK

Email: mail@companyname.com

Cep Tel: +90 533 548 06 33

Telefon: +90 216 405 29 29

Faks     : +90 216 405 29 29

Website: www.nettexpo.com

Adres: Dumankaya İkon Plaza A2/45 Ataşehir/İSTANBUL

Üyelerimize duyurulur.

KONYA TİCARET ODASI BAŞKANLIĞI

 

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim