Konya28 °C
221 52 52

HABERLER

Yazı Boyutu :

COSME Teklif Çağrısı

COSME Teklif Çağrısı29 Mayıs 2019 Çarşamba 09:49

COSME Programı kapsamında " Avrupa Küme Mükemmeliyet Programı" proje teklif çağrısı yayımlanmıştır.

Sayın Üyemiz;

03.05.2019 tarih ve 1856867 sayılı Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü yazısı;

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığından alınan yazıda (KOSGEB) “Avrupa Birliği İşletmelerin ve KOBİ’lerin Rekabet Edebilirliği Programı (COSME) kapsamında, Avrupa Girişimcilik Yetkinlik Çerçevesinin (EntreComp) Uygulamasına Destek” proje teklif çağrısının yayınlandığı ifade edilmektedir.
Bu kapsamda, Ülkemizin COSME Programından etkin ve verimli bir şekilde yararlanabilmesi ve somut faydalar elde edilebilmesi ve daha geniş kitlelere ulaşarak faydalanıcı sayısının artırılması amacıyla yazımız ekinde gönderilen “Avrupa Girişimcilik Yetkinlik Çerçevesinin (EntreComp) Uygulamasına Destek Çağrı Teklifi” nin odanıza üye işyerlerine duyurulması için internet sitenizde yayımlanmasını ve konu hakkında ayrıntılı bilgi isteyen üyelerimizin KOSGEB AB Koordinasyon Müdürlüğü ile irtibata geçmeleri gerekmektedir.

Bilgilerinize sunulur.

KONYA TİCARET ODASI BAŞKANLIĞI

Ek: COSME teklif çağrısı

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim