Konya24 °C
221 52 52

HABERLER

Yazı Boyutu :

COSME PROGRAMI HAKKINDA

COSME PROGRAMI HAKKINDA05 Ocak 2021 Salı 15:31

İnovasyon Alımı Aracılığı: İnovaktif Kamu Alımlarının Kolaylaştırılması için Bağlantılar Oluşturma-Creating Links for the Facilitation of Public Procurement of Innovation (COS-LINKPP-2020-2-05)" başlıklı proje teklif çağrısı yayınlanmıştır.

Sayın üyemiz,

Avrupa Birliği İşletmelerin ve KOBİ'lerin Rekabet Edilebilirliği Programı (COSME) kapsamında, "İnovasyon Alımı Aracılığı: İnovaktif Kamu Alımlarının Kolaylaştırılması için Bağlantılar Oluşturma-Creating Links for the Facilitation of Public Procurement of Innovation (COS-LINKPP-2020-2-05)" başlıklı proje teklif çağrısı yayınlanmıştır. 

Son başvuru tarihi 25 şubat 2021 olan proje teklif çağrısına ait dokümanlara (başvuru prosedürleri ve rehber), Avrupa Komisyonunun " https://ec.europa.eu/research/participants/data/ref/other_eu_prog/cosme/wp-call/call-fiche_cos-linkpp-2020-2-05_en.pdf" internet sayfasından ulaşılabilmektedir. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB, elektronik posta: abkoordinasyon@kosgeb.gov.tr) programın ulusal koordinasyonundan sorumlu kurum olarak yetkilendirilmiştir. Bu çerçevede, KOSGEB tarafından, COSME kapsamında açılan çağrılara ilişkin proje teklifi hazırlama konulu eğitim ve çalıştaylar düzenlenmektedir. Bu etkinliklerin takibi https://cosme.kosgeb.gov.tr/ adresinden yapılabilir. Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla.

KONYA TİCARET ODASI BAŞKANLIĞI

 

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim