Konya5 °C
221 52 52

HABERLER

Yazı Boyutu :

COSME Programı Çağrısı

COSME Programı Çağrısı08 Ağustos 2018 Çarşamba 09:25

COSME programının bütçesi, ana eylemler olan;KOBİ'lerin finansmana erişiminin arttırılması,Pazarlara erişiminin iyileştirilmesi,Çerçeve koşulların geliştirilmesi,

Sayın Üyemiz;

T.C. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı AB ve Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığı’nın odamıza gödnermiş olduğu yazıda;

Türkiye ve Avrupa Komisyonu arasında İşletmelerin ve KOBİ'lerin Rekabet Edebilirliği Programı (COSME) anlaşması 16 Ekim 2014 tarihinde Brüksel’de imzalanmış olup, KOSGEB COSME Programına ilişkin ulusal koordinatör kuruluş olarak yetkilendirilmiştir.

COSME Programı kapsamında “(“Supporting the Development and Promotion of Transnational Thematic Tourism Products: Exploiting Synergies between Tourism and Cultural and Creative Industries”) proje teklif çağrısı yayımlanmış olup, söz konusu çağrıya ilişkin bilgiler ekte yer almaktadır.

Bilgilerinize sunarız.

KONYA TİCARET ODASI BAŞKANLIĞI

COSME Proje Teklifi için tıklayınız.

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim