Konya22 °C
221 52 52

HABERLER

Yazı Boyutu :

Askıda Kitabım Kampanyası

Askıda Kitabım Kampanyası26 Mart 2019 Salı 15:59

Bir kitabın bir insanın hayatında çok şey değiştirebileceğinin farkında mısınız?

Sayın Üyemiz;

Necmettin Erbakan Üniversitesi’nin koordinatörlüğünde, KTO Karatay Üniversitesi, Selçuk Üniversitesi ve Konya Aydınlar Ocağı’nın da katılımlarıyla, Necmettin Erbakan Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Sağlık Sosyal Yaşam ve Kariyer Topluluğu tarafından gerçekleştirilen ‘Askıda Kitabım, Geleceğe Yatırım’ adlı köy okullarına hikâye seti ulaştırma kampanyası düzenlenmektedir.

Üyelerimizin bilgilerine sunulur.

Saygılarımızla.

KONYA TİCARET ODASI BAŞKANLIĞI

Tertip Heyeti:
Dr. Öğretim Üyesi Mustafa GÜÇLÜ
Dr. Öğretim Üyesi Musa ACAR– musaacar@erbakan.edu.tr
Safiye CİHAN Sağlık Sosyal Yaşam ve Kariyer Topluluğu
Not: Sekiz hikâyeden oluşan bir setin tutarı 10 TL’dir

 

Bir kitabın bir insanın hayatında çok şey değiştirebileceğinin farkında mısınız?
İlköğretim 1. ve 2. sınıf öğrencilerine yönelik 8'li set şeklinde hazırladığımız hikaye kitaplarını, Necmettin Erbakan Üniversitesi, Selçuk Üniversitesi, KTO Karatay Üniversitesi ve Konya Aydınlar Ocağının da desteğiyle gerçekleştirdiğimiz proje kapsamında satışa sunuyoruz. Kişisel gelişimi konu alan hikayeler kendine vakit ayırma, zorluklarla mücadele, önyargının olumsuz sonucu, kalp kırmama, işi severek yapmanın önemi, çevremizdekilerin söylediğinin etkisinde kalmama, hayal etmenin önemi ve liyakatin önemini anlatıyor. Bu setlerden alıp imkansızlıklar içindeki köy okulunda okuyan çocukların hayatının değişmesine katkıda bulunabilirsiniz. 20 TL'ye 2 set alarak birinin sizin adınıza onlara ulaşmasını istemez misiniz?
Öyleyse desteklerinizi bekliyoruz. 1 fazla çocuğumuza daha ulaşabilmemiz için siz de paylaşırsanız seviniriz. Whatsapp iletişim hattı: 0551 009 0359

askida-kitabim-gelecege-yatirim.jpg

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim