Konya-3 °C
221 52 52

HABERLER

Yazı Boyutu :

ASELSAN Millileştirme Çalışmaları

ASELSAN Millileştirme Çalışmaları12 Mayıs 2020 Salı 09:55

"Gücümüz Bir" Platformu; mevcut tedarikçilerimizle ilişkilerimizin güçlendirilmesi, katma değer sağlayıcı yeni tedarikçilerin kazandırılması ve interaktif iletişim ve paylaşım platformudur.

Sayın Üyemiz;

ASELSAN,   güçlü   ve kendi  kendine yeten   bir  savunma   sanayiine  sahip        olmak ve ürettiği ürünlerdeki yerlilik oranlarını artırmak amacı ile millileştirme çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Bu  çalışmalar   kapsamında,   yurt   dışından   temin   edilen   tüm   ürünler   gözden geçirilerek; teknolojinin kritikliği, ihraç kısıtları, maliyet etkisi ve temin süresi gibi kritiklikler göz önüne alınarak öncelikli olarak milli ve yerli olarak temin edilmesi gereken ürünler ayrı ayrı broşürler hazırlanmaktadır. Söz konusu ürün listesi ve broşürlere www.gucumuzbir.com  adresinden “millileştirme-calismalari” bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Bilgilerinize sunulur.

KONYA TİCARET ODASI BAŞKANLIĞI 

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim