Konya27 °C
221 52 52

Etkinlik Takvimi - Bilgilendirme Toplantısı

TÜRKİYE TEKNOLOJİ BULUŞMALARI” KONYA PROGRAMI
Etkinlik Programı
Tarih Saat
26 Aralık 2019 10:00

Sayın Üyemiz,

KOBİ'ler için Dijital Dönüşüm, E-ticaret ve E-ihracat" ana konusunu içeren “Türkiye Teknoloji Buluşmaları”, Ticaret Bakanlığımız ve TOBB himayelerinde ve Konya Ticaret Odası ev sahipliğinde 26 Aralık 2019 Perşembe günü Bayır Diamond Hotel’de gerçekleştirilecektir.

Hem yurt içinde hem de dünyada e-ticaret yapabilmenin büyük bir önem taşıdığı günümüz çağında artık herkes dijital ile iç içe yaşamakta ve interneti oldukça etkin kullanmaktadır. Dijitalleşen dünyadaki dönüşüme ayak uydurmak ve sınırlarımızı ülke dışına taşımak hedefiyle, şehrimiz iş âlemini "E-ticaret & E-ihracat" konusunda sektördeki lider firmalar ile buluşturacak olan organizasyon tüm gün sürecektir.

"E-ticaret & E-ihracat" konusunda internet ve teknoloji sektörünün en güçlü firmalarının sizlere değerli bilgiler aktaracağı bu etkinliğe www.teknolojibulusmalari.com adresinden ÜCRETSİZ kayıt yaptırabilirsiniz.

“Türkiye Teknoloji Buluşmaları” programımıza katılımlarınızı bekler, saygılar sunarız.
 

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim