Konya12 °C
221 52 52

Etkinlik Takvimi - Eğitim Semineri

E-TİCARET / E-İHRACAT SEFERBERLİĞİ EĞİTİM PROGRAMI
Etkinlik Programı
Tarih Saat
14 Ocak 2020 09:00
15 Ocak 2020 09:00

E-ticaret ve e-ihracatı, Konyalı KOBİ’lerimiz için fırsat olarak görüyor ve firmalarımızın küresel pazarlarda söz sahibi olmaları hedefinde ne kadar önemli bir araç olduğunu biliyoruz. Üyelerimizin dijitalleşme sürecine katkıda bulunmak ve dünyanın dört bir tarafına online satış yapabilmelerine imkân sağlamak amacıyla “E-Ticaret E-İhracat Seferberliği” düzenliyoruz.

Seferberlik kapsamında üyelerimize yönelik 2 günlük eğitimler düzenlenecektir. Eğitim içeriğinde "E-ticaret/E-ihracat Nedir?" ve diğer bileşenler hakkında genel bilgilendirme yapılarak yurt dışı pazar yerleri örnekleri ve çalışma şekilleri tanıtılacaktır.

Eğitimin ikinci gününde katılımcıların paket açılımları yapılacak, paketin tüm özellikleri, logo yüklenmesi, banner yüklenmesi, bilgi alanlarının güncellenmesi, ürün eklenmesi, varyantlar, ürün resimlerikampanyalar konuları üzerinde uygulamalı bir workshop gerçekleştirilecektir. Eğitimin sonunda katılımcıların e-ticaret/e-ihracat siteleri aktif olarak kullanıma hazır hale gelecek ve bu noktadan sonra yapmaları gereken, ürünlerin yüklenmesi ve site içerisindeki bilgilerin güncellenmesi olacaktır. Program dahilinde ilk kurulum eğitiminden sonra; dijital pazarlamasosyal medya, yurt dışı pazarlara ürün gönderimi, fotoğrafçılık gibi konularda dönem dönem uzman eğitimciler gelerek konularında 2-3 saatlik sunumlar yapacaklardır.

Katılımcılar tüm bu hizmetlerden (site altyapısı, site barındırma/hosting, eğitimler) 1 yıl boyunca ÜCRETSİZ faydalanacaklardır. Her e-ticaret sitesinin ihtiyacı olan, ödeme sistemleri ve kargo sözleşmeleri toplu olarak Pordax tarafından yapılacaktır.

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim