Konya21 °C
221 52 52

Etkinlik Takvimi - Konferans

"E-İHRACAT İLE BÜYÜYEN TÜRKİYE" KONFERANSI
Etkinlik Programı
Tarih Saat
19 Aralık 2019 14:00

Konya Ticaret Odası ve AliExpress iş birliği ile 19 Aralık 2019 tarihinde Konya Ticaret Odası Konferans Salonu’nda “E-İhracat ile Büyüyen Türkiye” konferansı gerçekleştirilecektir.

Programda Türkiye’de e-ticaret sektörü, e-ihracat konularıyla ilgili bilgilendirme yapılarak, programın son bölümünde soru-cevap bölümüyle katılımcıların merak ettiği konular üzerinde durulacaktır.

Tüm dünyada 200 milyonun üzerinde aktif müşteriye ulaşan AliExpress artık Türkiye’den de satıcı kabul ediyor. İhracatname.com da AliExpress’in resmi iş ortağı olarak çalışmaya başlamıştır. AliExpress satıcılarına kayıt sürecinden başlayarak, mağazalarının açılışının yapılması, aktif hale gelmesi ve satışa geçme sürecine kadar olan tüm adımlarda; AliExpress adına ve ücretsiz olarak, gerekli hizmeti vermektedir.

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim