Konya16 °C
221 52 52

Etkinlik Takvimi - Bilgilendirme Toplantısı

Tüketici Ödülleri Sahiplerini Arıyor" Bilgilendirme Toplantısı
Etkinlik Programı
Tarih Saat
28 Ocak 2019 14:00

“TÜKETİCİ ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ ARIYOR”

Bilgilendirme Toplantısı

 

Konya Ticaret Odası Meclis Salonu

28 Ocak 2019 Pazartesi, 14:00

Tüketicinin korunması ve bilinçlendirilmesi ile yasal haklarını kullanması konusunda özendirilmesi, tüketici talep ve tercihlerini dikkate alan firmaların ve tüketici hukuku veya tüketicinin korunması ile ilgili bilimsel çalışmaların teşvik edilmesi amacıyla ilk olarak 1997 yılında verilmeye başlanmış olan “Tüketici Ödülleri” her yıl altı ayrı dalda verilmektedir. Bugüne kadar 21 kez tüketici ödülleri verilmiş toplamda ödüle layık görülen kişi, kurum ve kuruluş ile firma olarak toplam 437 adettir. Bu yıl ise 22.’si verilecektir.

Bilinçli Tüketici Ödülü”, “Yazılı Basın Tüketici Ödülü”, “Radyo-Televizyon Programı Ödülü”, “Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü”, “Bilimsel Çalışma Ödülü” ve “Tüketici Özel Ödülü” dallarında “2018 Yılı 22. Tüketici Ödülleri”nin verilmesi planlanmaktadır.

Tüketici Ödülleri” ve Tüketicinin Korunmasının Güçlendirilmesi Teknik Destek Projesi” hakkında bilgi vermek bu proje kapsamında düzenlenecek olan tacir eğitimleri için eğitim ihtiyaçlarına yönelik çalışma yapmak amacıyla bilgilendirme toplantısı yapılacaktır.

“Tüketici Ödülleri Sahiplerini Arıyor” konulu bilgilendirme toplantısına katılımlarınızı bekler, saygılar sunarız.

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim