Konya17 °C
221 52 52

Etkinlik Takvimi - Seminer

"IPARD PROGRAMI 3. BAŞVURU ÇAĞRI İLANI" BİLGİLENDİRME SEMİNERİ
Etkinlik Programı
Tarih Saat
23 Ocak 2018 14:00

IPARD PROGRAMI 3. BAŞVURU ÇAĞRI İLANI - BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

IPARD PROGRAMI 3. BAŞVURU ÇAĞRI İLANI - BİLGİLENDİRME SEMİNERİ17 Ocak 2018 Çarşamba 14:47

IPARD Destek Programı” kapsamında desteklenecek sektörler hakkında bilgilendirmek amacıyla “IPARD Programı 3. Başvuru Çağrı İlanı Bilgilendirme Semineri” gerçekleştirilecektir.

 

“IPARD PROGRAMI 3. BAŞVURU ÇAĞRI İLANI”

BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

KTO Meclis Salonu

23 Ocak 2017 / 14:00

 

Sayın Üyemiz,

Konya Ticaret Odası-Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu işbirliği ile 23 Ocak 2018 tarihinde Konya Ticaret Odası Meclis Salonunda “IPARD Destek Programı” kapsamında desteklenecek sektörler hakkında bilgilendirmek amacıyla “IPARD Programı 3. Başvuru Çağrı İlanı Bilgilendirme Semineri” gerçekleştirilecektir.

IPARD, AB tarafından aday ve potansiyel ülkelere destek olmak amacıyla oluşturulan, Kırsal Kalkınma Bileşeni’dir. Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu IPARD II-Üçüncü Başvuru Çağrı İlanına çıkmıştır. IPARD, 2014-2020 dönemi kapsamında yatırım yapmak isteyen işletmeler tarafından destek almak üzere yapılacak başvurular ile ilgilidir. 

Desteklenecek sektörler, destek oranı ve destek bütçesi için tıklayınız. (http://www.tkdk.gov.tr/Content/File/BasvuruFiles/BasvuruCagriIlani/IPARDII/IPARDII_UcuncuBasvuruCagriIlani.pdf )

Katılımlarınızı bekler, saygılar sunarız.

KONYA TİCARET ODASI BAŞKANLIĞI

Online kayıt için tıklayınız!

Yer      : Konya Ticaret Odası Meclis Salonu

Tarih   : 23 Ocak 2018

Saat    : 14:00

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim