Konya2 °C
221 52 52

HABERLER

Yazı Boyutu :

2021-01 Sayılı Proje Teklif Çağrısı Hakkında

2021-01 Sayılı Proje Teklif Çağrısı Hakkında07 Nisan 2021 Çarşamba 13:05

AR-GE ve inovasyon ile ÜR-GE projelerinin nitelikli bir şekilde desteklenerek uygulamaya geçirilmesinin sağlanması amacıyla ‘2021-01 Sayılı Proje Teklif Çağrısı’na çıkılmıştır.

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan yazıda; İmalat sanayii sektörlerinde teknoloji, yenilik, ürün kalitesi ve verimlilik artışı sağlanması, endüstriyel kapasitenin dönüştürülerek daha rekabetçi hale getirilmesi ve yüksek katma değerli üretimin artırılması amacıyla; Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) tarafından Ar-Ge, Ür-Ge ve İnoasyon Destek Programı 2021-01 Proje Teklif çağrısı duyurulmuştur. 

2021-01 sayılı Proje Teklif çağrısının genel amacı, orta yüksek ve yüksek teknoloji düzeyinde faaliyet gösteren küçük işletmelerle ve orta büyüklükteki işletmelerin, kritik teknolojilerdeki Ar-Ge ve İnovasyon ile Ür-Ge Projelerinin nitelikli bir şekilde desteklenerek uygulamaya geçirilmesinin sağlanmasıdır. Projeye ilişkin detaylı bilgi ekte yer aldığı hususunu,

Bilgilerinize sunarız.

KONYA TİCARET ODASI BAŞKANLIĞI 


Ek: 2021-01 Proje Teklif Çağrısı detayları için tıklayınız..

221 52 52
Bu Web Sitesi, T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının desteklediği "Yenilenen Tanıtım Vizyonu ile KTO" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Konya Ticaret Odası’na aittir ve T.C. Mevlana Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.
Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: CM Bilişim